Решітка для трапів і каналів

Решітка для трапів і каналів

Сучасна мода для ванних кімнат привертає мінімалізмом і стриманістю. Така тенденція не обійшла стороною і обладнання для душових кабін. Відсутність душового піддону робить приміщення більше і просторіше.

Трап - функціональна система, яка забезпечує відведення води в необхідному обсязі. Вона включає сифон, труби і ряд комплектуючих, які забезпечують комфортне використання душа. Щоб каналізація не забивалася і не доставляла незручностей, водовідвідні отвір закривається спеціальними гратами для душа. Вона несе не тільки функціональну роль. Це - важливий дизайнерський елемент ванної кімнати.

Особливості решіток

Підбираючи решітки для душового каналу, зверніть увагу на обсяг використовуваної рідини, щоб її потік не заважав безпечному використанню ванній. Вони можуть бути різної форми, розміру, дизайну.

Матеріал для виробництва використовується антикорозійний. Це забезпечує безперебійну роботу, зручну експлуатацію і безпеку в умовах підвищеної вологості. Грати для душових трапів знімаються для очищення і заміни.  Занадто дрібна сітка вимагає до себе більше уваги, ніж велика. Цей фактор варто враховувати при виборі моделі.

В інтернет-магазині трап для душу представлені якісні і довговічні аксесуари. Ми впевнені в їх надійності, так як співпрацюємо виключно з перевіреними виробниками з різних країн. Вам знадобиться не більше 10 хвилин на покупку, що забезпечується за рахунок широкої номенклатури товарів.

Декоративна решітка для трапа доповнить інтер'єр і вдало впишеться в колірне рішення ванної кімнати. При її виборі важливо пам'ятати про те, що вона повинна поєднуватися з дизайном і бути зручною.  Крім естетичної, виконує захисну роль. Вона запобігає забрудненню каналізації та подальшої прочищення.  Зніміть сітку, видаліть забруднення і користуйтеся душем далі. Цей функціональний елемент є невід'ємною частиною відвідного рідина приладу.  Тому до його вибору треба поставитися з особливою увагою, оскільки зручність і безпеку - запорука приємного та безпечного користування душовою кабіною. Правильно сконструйована, прослужить не один рік і буде радувати мешканців будинку.

Великий вибір

У нашому магазині представлена ​​широка колекція механізмів, що дозволяють налаштувати водостік. Саме тому так важливо мати можливість купити окремо необхідний елемент.

Розрізняють такі різновиди декоративних решіток для трапа:

  • щілинні,
  • пористі,
  • перфоровані.

Всі вони відрізняються поверхнею і пропускною спроможністю. Багато чого буде залежати від обраного приладу для організації водовідведення в ванній кімнаті. Ви можете вибрати стильний пристрій, яке тільки підкреслить інтер'єр і стане невід'ємною його частиною. Деякі моделі практично непомітні, проте при цьому справно виконують свою функцію.

Перед покупкою перфорованої решітки для трапа краще проконсультуватися з фахівцями, які розбираються в її нюансах. Вам потрібно всього один раз правильно вибрати прилад і налагодити його роботу. На найближчі роки ви забудете про грибку, засорах і неприємному каналізаційному запаху. Серед представлених моделей ви знайдете пристрою з клапаном, що запобігає занедбаність при сильних засорах.

Придбати якісні решітки для трапів і каналів можна на сайті нашого інтернет-магазину trap-dlya-dusha.com.ua.  Замовлення оформляється в режимі онлайн в 2 кліка. У разі виникнення питань менеджери проконсультують вас і допоможуть зробити оптимальний вибір. Для покупців представлена ​​широка номенклатура товарів за доступними ціна


Порівняння товарів (0)


АКЦІЯ -15%
Решітка для душового каналу Aco Massive 1185 мм 409275
АКЦІЯ -16%
Решітка для душового каналу Aco Massive 585 мм 409269
АКЦІЯ -15%
Решітка для душового каналу Aco Massive 685 мм 409270
АКЦІЯ -15%
Решітка для душового каналу Aco Massive 785 мм 409271
АКЦІЯ -15%
Решітка для душового каналу Aco Massive 885 мм 409272
АКЦІЯ -15%
Решітка для душового каналу Aco Massive 985 мм 409273
АКЦІЯ -16%
Решітка для душового каналу Aco Квадрат 1185 мм 408569
АКЦІЯ -16%
Решітка для душового каналу Aco Квадрат 585 мм 408563
АКЦІЯ -15%
Решітка для душового каналу Aco Квадрат 685 мм 408564
АКЦІЯ -16%
Решітка для душового каналу Aco Квадрат 785 мм 408565
АКЦІЯ -15%
Решітка для душового каналу Aco Квадрат 885 мм 408566
АКЦІЯ -16%
Решітка для душового каналу Aco Квадрат 985 мм 408567
АКЦІЯ -16%
Решітка для душового каналу Aco Лінія 1185 мм 408590
АКЦІЯ -16%
Решітка для душового каналу Aco Лінія 585 мм 408584
АКЦІЯ -15%
Решітка для душового каналу Aco Лінія 685 мм 408585
Показано з 1 по 15 із 66 (всього сторінок: 5)